Новини

Bertoud представила оновлений обприскувач Raptor на «ІнтерАГРО 2016»

14 Листопада 2016 76

Представлена на стенді машина обладнана оновленими вузлами
Представлена на стенді машина обладнана оновленими вузлами
Traktorist.ua

Компанія Berthoud представила оновлений самохідний обприскувач Raptor в рамках виставки «ІнтерАГРО 2016».

За словами комерційного представника заводу Berthoud в Україні Олени Пельтек, дана модель входить до трійки найпопулярніших обприскувачів в Україні. 

«Представлена на стенді машина обладнана оновленими вузлами. Враховуючи особливості роботи в Україні, всі складнощі та особливості, ми посилили трансмісію, що дало змогу підвищити продуктивність машини, її робочу швидкість та знизити витрати пального», - розповіла Олена Пельтек.

Зазнала оновлення і кабіна машини. Тепер вона відповідає стандарту безпеки ROPS і здатна зберігти життя водія навіть при перевертанні машини. Кабіни такої категорії встановлюються на телескопічних навантажувачах, де є висока вірогідність падіння важкого вантажу на кабіну. 

Комерційний представник заводу Berthoud в Україні Олени Пельтек

Окрім цього, було змінено конструкцію капоту, що дозволило полегшити доступ до двигуна та спростило його обслуговування.

«Головні вузли обприскувача, а саме наш знаменитий насос, запатентований заводом Berthoud і наша легендарна штанга, стабілізація якої не потребує ніяких додаткових елементів, залишилися без змін, оскільки не потребували їх», - завершила Олена Пельтек.

Андрій Губін, Traktorist.uaРадимо почитати