Новини

Alima Bis випустив нову модель кормороздавачів Evolution Pro

14 Грудня 2018 63

kormorozdavach-Evolution-Pro
Alima Bis презентував нову модель кормороздавача Evolution Pro
alimabis.com.pl

Польська компанія Alima Bis розширила лінійку кормороздавачів моделлю Evolution Pro, яка, за словами виробника, призначена для користувачів, які чекають на високі стандарти та якість обладнання.

Про це повідомляє farmer.pl.

Кормороздавачі Evolution Pro оснащені одним шнеком місткістю 8-16 м³ і двома шнеками місткістю 12-30 м³. Трьохшнекова техніка може бути виготовлена за індивідуальним замовленням.

Модель Evolution Pro має коротшу раму та дишло з причіпним пристроєм, яке можливо регулювати по висоті та встановлювати у верхньому чи нижньому положенні. Це забезпечує легке агрегатування з трактором та збільшує маневреність техніки.

Була змінена конструкція бункера та шнеків, що позитивно вплинуло на швидкість і якість процесів різання та змішування кормів. Висипне вікно було розширено до 110 см, а ширина розвантажувальної стрічки становить 15 см.

Кормороздавач обладнаний зручною оглядовою платформою зі сходами й індикатором ваги, який розміщений на поворотному важелі. Для дистанційного управління кормороздавачем використовується пульт evo pad. Всі системи техніки захищені корпусом спеціальної конструкції.

Кормороздавачі Evolution Pro будуть доступні на ринку з 2019 року.Радимо почитати