Новини

Італійські розробники створили колісні граблі Ra-Rake

14 Грудня 2018 110

grabli-Ra-rake
Repossi Macchine Agricole презентували граблі Ra-Rake з двома колесами
agrimachinerynews.com

Італійська компанія Repossi Macchine Agricole випустила граблі Ra-Rake з двома колесами, які мають знижену на 40% енергоємність та швидкість збирання 20 км/год.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Винахідник граблів Ra-Rake Габріель Репоссі обладнав їх двома колесами різного діаметру: більше колесо не торкається трави, його завданням є приводити в дію друге менше колесо, яке, власне, перевертає траву, не засмічуючи її камінням і ґрунтом. Оскільки в цих граблях для руху меншого колеса не використовуються дорогі та складні механізми, то вони дозволяють скоротити витрати (на купівлю та обслуговування) і працювати на великій швидкості.

На розробку нових граблів компанія Repossi Macchine Agricole отримала у 2017 р. фінансування від Європейського Союзу по програмі Horizon 2020, яка заохочує та підтримує інновації, дослідження та технологічні розробки.

Факультет екології і політики Міланського університету виконав попередню оцінку прототипу граблів Ra-Rake, які надійдуть в продаж у травні 2019 р. Їх використання необхідне, якщо треба отримати корм високої якості. Зазвичай це коштувало дуже дорого, тому що собівартість здвоювачів велика, а бічні граблі не підходять для роботи на велику ширину.Радимо почитати