Новини

Прибуток Claas у 2018 році зріс на 31%

14 Грудня 2018 112

Claas_vurychka-doxid
У 2018 р. оборот Claas збільшився до €3,89 млрд
Traktorist.ua

Концерн Claas у 2018 р. збільшив оборот компанії на 3,4% до нового рекордного рівня в 3,89 млрд, у порівнянні з 3,76 млрд у минулому році.

Про це повідомляється на офіційному сайті Claas.

Чистий прибуток виробника сільгосптехніки також збільшився на 31% і склав €152 млн.

«В нестабільних ринкових умовах наша компанія продовжила розвиватися і в черговий раз значно покращила показник рентабельності своєї діяльності. Найбільший внесок зробили ринки Німеччини та Західної Європи», підкреслив голова правління концерну Claas Герман Лобек.

Обсяг інвестицій в науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки досяг рекордного значення 233 млн.

Значно виросли капіталовкладення Claas в основні фонди. Була модернізована лінія складання на заводі в Ле-Мане, розширилася сфера обслуговування клієнтів і постачання запасних частин, розпочато будівництво центрального складу запчастин в Хамме. На головному заводі в Харзевінкелі завершено будівництво нового випробувального центру.

«Завдяки JAGUAR 960 TERRA TRAC концерн Claas першим вивів на ринок кормозбиральний комбайн на гусеничному ходу. Ще більш ефективним комбайн JAGUAR робить нова жатка для збирання кукурудзи ORBIS, яка гарантує оптимальний потік мас. Нове покоління машин з'явилося в лінійці зернозбирального комбайну TUCANO. В додаток до нової моделі рулонного прес-підбирача ROLLANT 540 була випущена передньонавісна дискова машина DISCO MOVE з можливістю автоматичного копіювання рельєфу насіння», — зазначається у повідомленні.Радимо почитати