Новини

John Deere випустив компактні колісні навантажувачі 244L і 324L

13 Грудня 2018 415

324L-John-Deere-compact-loader
John Deere презентував компактні колісні навантажувачі 244L і 324L
John-Deere

Американський виробник сільгосптехніки John Deere модернізував компактні колісні навантажувачі серії K і випустив нові моделі 244L і 324L, які призначені для сільськогосподарських робіт, ландшафтного дизайну та будівництва.

Про це повідомляється на офіційному сайті John Deere.

Ексклюзивна система кермового управління Articulation Plus на моделях 244L та 324L забезпечує операторам успішну комбінацію вантажопідйомності та маневрування. Ця функція включає в себе шарнірно-зчленовану раму і керування заднім колесом, що забезпечує оптимальне навантаження при повному повороті та стійкість при невеликому радіусі повороту.

«Це компактні колісні навантажувачі нового покоління були розроблені для задоволення потреб професіоналів галузі, які вимагають від своїх машин більш високої продуктивності. Моделі 244L і 324L використовують нашу запатентовану систему Articulation Plus, щоб забезпечити більшу стабільність і збільшити вантажопідйомність», підкреслив менеджер John Deere Дрю Міллер.

Оптимізована система підвіски забезпечує кращий паралельний підйом з відхиленням всього на 6°. Модель 244L досягає 2,520 м висоти повного підйому та навантаження 3700 кг, в той час як 324L з високим підйомом досягає висоти 3,130 м і стандартний підйом здатний підтримувати максимальне навантаження в 4430 кг.

Плавна гідростатична трансмісія з автоматичним перемиканням у комбінації з автоматичною двошвидкісною коробкою передач забезпечує більш високу швидкість руху. Обидві моделі оснащені двигунами Final Tier 4 потужністю 73 к.с.

Оператори можуть використовувати понад 100 навісних пристроїв John Deere Worksite Pro.Радимо почитати