Новини

Grimme модернізував бурякозбиральні комбайни Rexor

12 Грудня 2018 72

combine-rexor-6300-grimme
Grimme презентував оновлені моделі комбайнів Rexor 620 і Rexor 630
grimme.com

Компанія Grimme презентувала оновлені моделі бурякозбиральних комбайнів Rexor 620 і Rexor 630. Основними акцентами сучасних моделей є обережне ставлення до овочів, підвищення продуктивності, комфорт водія, а також оцифрування.

Про це повідомляється на офіційному сайті Grimme.

У модернізованих моделях Rexor 6200 і Rexor 6300 три просіювальні зірки великого розміру оснащені новими зубцями, які забезпечують обережне очищення та швидке транспортування врожаю. Для глинистих ґрунтів пропонуються додаткові підпружинні зубці. Нова система швидкої заміни дозволяє легко переоснащувати направляючу гребінку на підпружинному зубі. Система регулювання оборотів просіювальних зірок і кільцевого елеватора полегшує роботу механізатору та забезпечує бережне ставлення до овочів.

Новий кільцевий елеватор шириною 90 см оснащений великогабаритними транспортуючими кишенями, які забезпечують збільшення пропускної здатності до 25%.

Новий амортизатор падіння забезпечує безпечну передачу врожаю від кільцевого елеватора в бункер. Управління відбувається повністю автоматично.

Розвантажувальний транспортер шириною 1,8 м опускається у два рази, що зменшує висоту падіння та полегшує перевантаження транспортного засобу. Нова автоматична світлова сигналізація вказує на рівень заповнення бункера.

За словами виробника, модернізована кабіна водія є найбільш безшумною на ринку. Сидіння було додатково оснащене високим підголівником, новими пружинами, системою підігріву та кондиціонування. Подовжена форма бункера покращує видимість розвантажувального транспортера. В моторному відсіку інтегровані світлодіодні смуги, які створюють безпечні умови роботи навіть за поганого освітлення. Опційно пропонується система ProCam, яка за допомогою двох спеціальних камер та додаткового монітора дозволяє водію контролювати ліву та праву сторону машини. Також доступні ящик для інструментів та ємність для миття рук об'ємом 15 л.

Опційно може бути установлена система управління даними OPTIPLAN і OPTIPLAN plus з принтером і приймальним модулем для GPS. З'єднання з порталом myGRIMME пропонується в стандартній комплектації.Радимо почитати