Новини

Sola представив оновлену сівалку Ares-P

11 Грудня 2018 212

Ares-Sola-drill
Sola випустив оновлену сівалку Ares-P
fwi.co.uk

Іспанський виробник Sola презентував модернізовану навісну пневматичну сівалку Ares-P, яка підходить для посівних робіт по технології min-till або по ораному ґрунту з мінімальним попереднім обробітком.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Тепер сівалка Ares-P оснащена герметичним зерновим бункером для забезпечення рівномірного руху насіння до дозувального пристрою, особливо при роботі на схилах, коли рівень бункеру опускається.

Розподільні головки та трубопроводи розташовані зовні 1800-літрового бункера, тому перевірка та очищення компонентів при зміні типу чи сорту насіння здійснюється набагато простіше.

Також на сівалці доступні такі функції, як система управління поворотною смугою, функції змінної норми висіву, відключення половини робочої ширини, що керується вручну або за допомогою управління секціями через GPS.

Сошники лап Sola Elite мають змінні точки при міжрядді 125 мм і є стандартними при роботі по стерні або технології min-till. Також мають пружину розтягування, призначену для підтримання постійного тиску при всьому діапазоні рухів лапи сошника.

Доступні моделі Sola Ares-P з шириною 4 м, 4,5 м, 4,8 м, 5 м, 6 м та 6,66 м.Радимо почитати