Новини

Claydon випустив компактну версію сівалки T6

11 Грудня 2018 110

technika-Claydon-T6c-sivalka
Claydon представив сівалку OptiTill T6c
cpm magazine

Британський виробник сільгосптехніки Claydon представив сівалку OptiTill T6c, яка, на відміну від моделі T6, стала більш компактною і на 20% легшою.

Про це пише farm-connexion.com.

Причіпна сівалка OptiTill T6c є 6-метровою моделлю, яка розроблена на основі 4-метрової T4.

«Нова T6c на 20% легше і компактніше сівалки T6, яка була розроблена для великих ферм. Ми сподіваємося, що нова модель стане популярною серед фермерів, які цінують поєднання нижчої вартості та більшої маневреності», підкреслив засновник і генеральний директор Claydon Drills Джефф Клейдон.

Сівалка здатна обробляти 45 га/день в агрегатуванні з трактором потужністю 300 к.с.. T6c оснащена плаваючим шасі, що допомагає техніці повторювати контури поля та забезпечити точну глибину висівання за будь-яких умов. Вага техніки ставить 7000 кг.

Ємність бункера — 3500 л. Він підтримується спеціальним шасі та коліями й може бути розділений для комбінованого висівання в співвідношенні 60:40 між насіннєвим матеріалом і добривами.

Нова сівалка може бути адаптована до різних культур. Її можна придбати зі стандартним налаштуванням зубців і різними опціями сошників.Радимо почитати