Новини

Grimme презентував понад 100 одиниць овочезбиральної техніки

11 Грудня 2018 116

technika-grimme-matrix
На виставці Grimme Technica продемонстровано понад 100 одиниць овочезбиральної техніки
agriexpo.ru

Компанія Grimme провела восьму спеціалізовану виставку, на якій було презентовано понад 100 одиниць овочезбиральної техніки виробників Grimme, Asa-Lift і Spudnik.

Про це повідомляє прес-служба Grimme.

На виставці Grimme Technica вперше були продемонстровані новий дворядний збиральний комбайн EVO 280 з 8-тонним бункером і трьома сепараторними пристроями, а також нове покоління самохідних бурякозбиральних комбайнів серії Rexor. До того ж, сімейна компанія Grimme представила два нових модулі порталу myGRIMME, які дозволяють легко ідентифікувати запчастини та перевірити їх наявність у партнерів по збуту.

В ході заходу генеральний директор заводу сільгоспмашин Grimme Себастіан Тальго також окреслив нові перспективні концепції.

«Grimme асоціюється з картоплезбиральною та бурякозбиральною технікою, яку виробляє протягом десятиліть. З придбанням данської компанії Asa-Lift, яка спеціалізується на овочевій техніці, у Grimme з’явилися нові плани. Мета стати провідним світовим виробником повної лінії техніки для овочівництва», зазначив Себастіан Тальго.

Наразі техніка для збирання та зберігання вже включена в виробничу програму, а посівні сільгоспмашини з 2019 р. надасть англійський виробник Stanhay.

Asa-Lift також прийняла корпоративний дизайн групи Grimme і протягом 2019 року змінить синій колір машин на яскраво-червоний.Радимо почитати