Новини

Ціна на дизельне пальне протягом листопада знизилася на 15,66%

10 Грудня 2018 147

dyzel-palne-Ukraine
Ціна на дизельне пальне протягом листопада знизилася на 4,70 грн/л
24tv.ua

Протягом листопада ціни на дрібнооптові партії дизельного пальне стрімко знижувалися: за період 01.11-30.11 середня ціна ДП впала на 15,66%, що становить 4,70 грн/л.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив адміністратор інтернет-ресурсу Neftemarket.net Сергій Грачов.

На динаміку оптових цін на дизельне паливо вплинуло насичення ринку в зв'язку з відновленням ритмічного постачання по трубопроводу в Новоград-Волинський, підвищенням обсягів поставок з Білорусі та на морські термінали. Також в листопаді подешевшала нафта, а в свою чергу імпортні котирування на нафтопродукти, включаючи ДТ.

За словами Сергія Грачова, введення воєнного стану в деяких областях України жодним чином не позначилося на ціни на пальне.

«Вплив воєнного стану може бути в тому випадку, якщо будуть встановлені обмеження в роботі юридичних осіб-операторів паливного ринку чи виникнуть проблеми з логістикою», — підкреслив Сергій Грачов.

Також він зазначив, що рівень цін на нафтопродукти в Україні буде залежати від імпортних котирувань і стабільності гривні. Сергій Грачов прогнозує, що в грудні продовжиться зниження оптових цін на бензин, а до середини місяця ціна на дизель стабілізується. А-95 і А-92 можуть просісти ще на 0,8-1,0 грн/л.

Ціни надано порталом Neftemarket.net.Радимо почитати