Новини

Amazone створив комп’ютерну систему для розкидачів добрив ZA-M

7 Грудня 2018 154

rozkydach-Amazone-ZA-M
Для розкидачів добрив Amazone ZA-M розроблена система EasySet
agromaster.lv

Для модельного ряду дводискових розкидачів добрив Amazone ZA-M розроблена система EasySet, яка дозволяє оператору налаштовувати обладнання з кабіни трактора.

Про це повідомляється на офіційному сайті Amazone.

За допомогою цього комп'ютера можна проводити електронне управління заслонками розкидача ZA-M. Так, натисканням кнопки можна закрити або відкрити обидві дозуючі заслонки на розгортковій стрічці. На клинах механізм має можливість задіяти заслонки справа та ліворуч незалежно одна від одної. Світлодіодні лампи на EasySet показують, закриті чи відкриті заслонки. Додатково для кожної сторони окремо можна адаптувати норму внесення. Отвори заслонки відображаються на дисплеї. Таким чином, можна змінити норму внесення добрив під час руху в залежності від умов та потреб.

Комп’ютерне управління ZA-M легко встановлюється на тракторі, для чого потрібен тільки один кабель. Якщо необхідно налаштувати пограничний розподіл Limiter, то для цього передбачений гідровихід подвійної дії. У цьому випадку положення Limiter буде відображатися на EasySet за допомогою світлодіодної лампи.

Модельний ряд розкидачів добрив ZA-M включає три базові моделі з об'ємом бункера 1000 л, 1200 л і 1500 л, який може бути збільшений за допомогою відповідних насадок до 3000 л.

Система комп’ютерного управління ZA-M EasySet дозволяє налаштовувати діапазон ширини захвату від 10 м до 36 м.Радимо почитати