Новини

ХТЗ має перспективи для виходу на ринки Європи — радник ЄС

7 Грудня 2018 251

Ukraine-Europe-XTZ
Делегація європейських дипломатів відвідала ХТЗ
xtz.ua

Делегація європейських дипломатів і радників посольств країн-членів ЄС в Україні відвідала Харківський тракторний завод. Зустріч була проведена у форматі ознайомчої екскурсії.

Про це повідомляється на офіційному сайті ХТЗ.

Завод відвідали представники 24 дипломатичних місій країн-членів ЄС, серед яких Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Люксембург, Голландія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, а також представники консультативної місії ЄС в Україні.

«Для нас ця зустріч цікава з точки зору стратегії: ми експортуємо продукцію. Але проблема, яка нас стримує відповідність нашого продукту європейським сертифікаційним вимогам. Модернізація йде за планом, в рамках реконструкції ряду цехів поставили 3D-лазер, купуємо зараз обробні центри, йде поступовий процес адаптації. Якби ви бачили, що ми продавали 2 роки тому і що продаємо зараз, всі поставлені цілі цілком досяжні», зазначив генеральний директор ХТЗ Андрій Коваль.

Представники ХТЗ продемонстрували делегації дипломатів нові машини, зокрема ті, які укомплектовано європейськими двигунами, а також обговорили перспективи виходу компанії на ринки інших країн, хід реалізації програми модернізації виробничого обладнання тракторного заводу, конкурентні переваги техніки ХТЗ в порівнянні з імпортними аналогами.

«Ми приїхали сюди не тільки тому що Харківський тракторний завод має велике історичне значення. Він також є підприємством, яке має всі перспективи для розвитку і подальшого виходу на ринки Європи», підкреслив радник представництва ЄС в Україні Фабіо Делла П’яцца.

Нагадаємо, на базі ХТЗ планують створити сучасну багатофункціональну екосистему для бізнесу, зокрема, індустріальний парк.Радимо почитати