Новини

Novag представила сівалку для прямого посіву

10 Листопада 2016 140

Сівалка для прямого посіву Novag TForce 440
Сівалка для прямого посіву Novag TForce 440
Тerre-net.fr

Компанія Novag вперше представила сівалку прямого посіву, розроблену і виготовлену в місті Де-Севр у Франції, про це повідомляє сайт Тerre-net

«Занурення у грунт — це важливий крок до успіху в системах прямого посіву. Форма борони, що нагадує перевернуту букву «Т», з досвіду досліджень і практики Нової Зеландії, має багато переваг», — повідомляє виробник.

Novag пропонує широкий спектр сівалок прямого посіву високого класу від 3 до 8 метрів у ширину. Сівалка складається з центрального диска, зазубреного справа і розрихлювальної лапи з ребрами для створення борозни у формі перевернутої букви «Т». Зубцювате колесо в формі V закривають борозну і вимірюють глибину. Динамометрический датчик перевіряє глибину. Регулювальний гвинт дозволяє регулювати глибину посіву. Система Intelliforce керує гідравлічним тиском у формі перевернутої T.

Сівалка забеспечує незначну пертурбацію грунту, після проходу машини, значно зменшується ріст бур'янів навіть на високій швидкості роботи. Волога добре зберігається, так як борозна швидко закривається. Шасі розраховане з великим запасом міцності і складається з 3 елементів. Комплект може важити 7,5 т. при довжині 4 метри.

За матеріалами Terre-netРадимо почитати