Новини

Case IH і New Holland отримали нагороди за інновації на SIMA 2019

6 Грудня 2018 176

zasso-case-ih-xpower
Case IH і New Holland Agriculture здобули бронзові медалі на виставці SIMA 2019
pleinchamp.com

Case IH і New Holland Agriculture здобули бронзові медалі на виставці SIMA 2019.

Нагородження переможців відбудеться в лютому 2019 р. в Парижі.

Про це повідомляється на офіційному сайті CNH Industrial.

Компанія Case IH отримала медаль за розробку електричної системи XPower для боротьби з бур’янами, а New Holland за Dynamic Feed Roll для комбайнів серії CR.

Система управління з «електрогербіцидами» XPower розроблена швейцарською компанією Zasso Group для Case IH. Ця технологія має такий же ефективний результат, як і хімічні гербіциди, але економічніша та безпечніша для культур, ніж механічне просапування. Окрім того, XPower не шкодить ґрунту та протидіє подальшому росту бур’янів. Система може керуватися за допомогою тракторів, сумісних з ISOBUS Class 3.

Dynamic Feed Roll (DFR) для комбінованого комбайну CR це інноваційна система подачі скошеної маси та захисту від потрапляння каменів. Ця розробка представляє собою невеликий додатковий барабан із зазубленими пластинами, який можна встановити на будь-яку модель комбайнів серії CR. Система дозволяє видаляти каміння, не зупиняючи комбайн та підвищує пропускну здатність похилої камери комбайна в межах 10% або ж 15% на моделях з роторами діаметром 560 мм або 430 мм відповідно, за рахунок прискореної та більш плавної подачі скошеної маси до роторів.Радимо почитати