Новини

New Holland розповсюджуватиме новий бренд Agxtend

6 Грудня 2018 224

diler-New-Holland-Agxtend
New Holland буде розповсюджувати товарний бренд Agxtend
Traktorist.ua

New Holland буде розповсюджувати новий товарний бренд Agxtend, що належить компанії CNH Industrial Precision Farming.

Про це повідомляє прес-служба New Holland.

Agxtend спеціалізується на точному землеробстві та рішеннях ISOBUS в сільськогосподарській галузі. New Holland буде розповсюджувати продукти та послуги виробника через свою дилерську мережу.

Agxtend надає широкий спектр точних технологій для землеробства та ексклюзивні рішення щодо підвищення продуктивності та ефективності сільськогосподарського виробництва.

  • CropXplorer є системою, яка використовує ексклюзивні функції та алгоритми для визначення коефіцієнта добрив залежно від потреб рослин.
  • SoilXplorer сенсор ґрунту, який дозволяє досліджувати та виявляти його склад.
  • Датчик урожаю NIR може бути встановлений на всі види сільгосптехніки. Він дозволяє фермерам визначати показники врожаю та мікроелементи рослин.
  • Xpower це електро-гербіцид, який дозволяє заміщати хімікати електрикою при боротьбі з бур’янами.
  • FarmXtend App це смарт-додаток для моніторингу погодних даних.

Поетапне розгортання передбачається впродовж першого кварталу 2019 р. По всьому регіону EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) також буде представлений повний спектр послуг, що включатимуть консультації, тренінги та служби підтримки, щоб полегшити клієнтам оптимізацію з новими технологіями.

Продукти Agxtend можуть бути повністю інтегровані у існуючі платформи точного землеробства PLM. Вони є частиною програми з розширенням діапазону, спрямованої на покращення точності, продуктивності та збільшення прибутку користувачів.Радимо почитати