Новини

В Україні з’явився перший власник навантажувача Manitou MLT-X 960

6 Грудня 2018 1 610

Navantazhyvach-Manitou-MLT-X-960
Компанія АБА «АСТРА» в листопаді завезла в Україну навантажувач Manitou MLT-X 960
Traktorist.ua

Компанія АБА «АСТРА» в листопаді вперше завезла в Україну навантажувач Manitou MLT-X 960. Техніка була передана селянському фермерському господарству «Україна».

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Traktorist.ua повідомив продукт-менеджер компанії АБА «АСТРА» Сергій Дрозд.

Телескопічний навантажувач MLT-X 960 є однією з останніх моделей, яка представлена в цій лінійці. Вантажопідйомність техніки становить 6 т. Висота підйому досягає 9 м. Ця модель має лише 2 секції стріли, що робить конструкцію міцнішою. Ширина MLT-X 960 — 2,48 м, висота — 2,53 м. Навантажувач оснащений двигуном John Deere 3B.

«АБА «АСТРА» багато років займається технікою Manitou. Тому на наших складах в наявності запчастини, фільтри, масла. Це дає можливість надавати сервіс дуже швидко», — зазначив Сергій Дрозд.

Модель MLT-X 960 на ринку була представлена вже декілька років, але в Україну було завезено лише 1 одиницю.

За словами Сергія Дрозда, це пов’язано з тим, що модель специфічна і зацікавить лише вибагливих клієнтів.

За словами голови селянського фермерського господарства «Україна» Сергія Іванюти, підприємство вже встигло придбати у АБА «АСТРА» навантажувач Manitou 845, глибокорозпушувач та сівалку Horsch. У зв’язку з оновленням та розширенням техпарку було вирішено замовити навантажувач Manitou MLT-X 960. На господарстві він буде використовуватися для перевантаження зерна, мінеральних добрив, ґрунту та будівельних робіт.

«Виробник Manitou зарекомендував свою надійну техніку. За час користування Manitou 845 серйозних поламок не було. Сервісне обслуговування, а в нашому випадку, заміну масел і запчастин, виконує «АСТРА»», — підкреслив Сергій Іванюта.Радимо почитати