Новини

Grimme представив новий дворядний бункерний комбайн Evo 280

5 Грудня 2018 179

combain-grimme-evo-280
Grimme представив новий дворядний картоплезбиральний комбайн Evo 280
twitter.com

Німецький виробник сільгосптехніки Grimme представив новий дворядний картоплезбиральний комбайн Evo 280, транспортна ширина якого складає всього 3 м.

Про це повідомляється на офіційному сайті Grimme.

Grimme Evo 280 був розроблений на основі техніки SE 150-60. Але у порівнянні з цим комбайном, ємність бункера виросла на 33% до 8 т.

Комбайн має систему TerraControl, яка забезпечує сталу глибину роботи за будь-яких умов. Приймач TerraDisc доступний без роликів diablo.

Висота падіння між основними полотнами і першим сепаратом була зменшена. Перший сепаратор на 15%, а другий на 78% ширший. Це забезпечує значне збільшення продуктивності. Третій сепаратор це подрібнювач грудок ClodSep або EasySep. Оптична система Speedtronic автоматично регулює швидкість сепараторів і процес збирання залежно від умов роботи.

Основною перевагою Evo 280 є його транспортна ширина 3 м. Телескопічна вісь до 3,5 м забезпечує стабільність комбайна, навіть коли бункер заповнений. Радіальні шини 850/50 R30.5 дозволяють захищати ґрунт від ущільнення. Стандартні функції обладнання автоматичне вирівнювання та самоцентрування осі.

Grimme EVO 280 підтримує ISOBUS і управляється через CCI 50 або через новий 12,1-дюймовий термінал CCI 1200. Завдяки MemoryControl задані параметри можуть бути збережені. Комбайн оснащений відеосистемою Visual Protect, яка автоматично попереджує про потенційно критичні стани. З'єднання з клієнтським порталом myGRIMME можливе за допомогою стандартного телематичного пристрою, тому оператор може налаштувати параметри машини з ПК, планшета чи мобільного телефону.Радимо почитати