Новини

TAFE заключила партнерство з японським виробником тракторів Iseki

4 Грудня 2018 160

tractor-Iseki-TAFE
TAFE підписала угоду з Iseki про випуск компактних тракторів
tradefarmmachinery.com.au

Третя в світі компанія за об’ємами виробництва тракторів TAFE підписала угоду з японським підприємством Iseki & Co про випуск компактних тракторів у Індії.

Про це повідомляє profi.co.uk

Згідно з цією угодою, Iseki запропонує TAFE свої технології виробництва продукції. Угода також охоплює постачання агрегатів через TAFE, яка також буде продавати в Індії компактні легкі універсальні трактори Iseki в діапазоні потужності 35-54 к.с. Випуск перших моделей з заводу TAFE в Мадураї очікується до 2020 року.

«Ця угода дозволить об’єднати багатий досвід Iseki в сегменті компактних легких універсальних тракторів і стійку позицію TAFE на ринку», — сказав президент і СЕО TAFE Малліка Срінівасан.

Компанія Iseki була заснована в 1926 році і має значну присутність на ринках Японії, Південно-Східної Азії, Австралії та США. Iseki вважається третім за величиною японським виробником сільськогосподарської техніки, зокрема, тракторів, посівної та збиральної техніки.

«З найбільшим партнером ми вийдемо на найбільший тракторний ринок у світі Індію», заявив президент Iseki Акіо Кікучі.

Також він додав, що обидві компанії будуть співпрацювати як важливі партнери не тільки для Індії, але й для глобальної довгострокової стратегії Iseki.Радимо почитати