Новини

Раритетний трактор Ursus хочуть продати на аукціоні за € 66 тис.

4 Грудня 2018 127

aykcion-tractor-Ursus
Трактор Ursus U 510 виставили на польському аукціонному порталі за € 66 тис.
farmer.pl

Трактор Ursus U 510, який був виготовлений у декількох екземплярах наприкінці 1960-х і 1970-х роках, хочуть продати за 66 тис. Таке оголошення з'явилося на польському аукціонному порталі.

Про це пише farmer.pl.

Ця машина належала до уніфікованої серії U, в яку входили трактори U 310 з 2-циліндровим мотором в 30 к.с. і U 510 потужністю 45 к.с. Серія також включала моделі U 610 і U 710, обладнані 4-циліндровими двигунами.

Всі трактори серії U були розроблені в конструкторському бюро Ursus, а приводи були протестовані в англійській компанії Ricardo Consulting Engineers.

Трактор мав напіврамну структуру, в якій блок двигуна був підвішений, щоб конструкція була відносно легкою.

КПП мала 12 передач: 9 вперед і 3 реверси. Крім того, осі були встановлені близько одна до одної, був отриманий дуже невеликий радіус повороту. Однак конструктори передбачали можливість перенесення передньої осі вперед, щоб збільшити її.

Робоче місце оператора обігрівалось, що забезпечило дуже високий комфорт для тих років.

Серія тракторів U була настільки успішною, що в 1970 році Ursus встановив співпрацю з Renault, яка хотіла придбати ліцензію на їх виробництво, завдяки чому кілька десятків моделей цих тракторів відправилися у Францію. Але за незрозумілими причинами в 1972 році керівництво Ursus прийняло рішення зупинити виробництво цих тракторів.

Нагадаємо, чеський виробник тракторів Zetor спростував інформацію про можливу співпрацю з Ursus.Радимо почитати