Новини

Knight оновив ряд самохідних обприскувачів

30 Листопада 2018 65

Knight-obpryskyvach
Knight Farm Machinery вводить у ряд самохідних обприскувачів нову модель
agrimachinerynews.com

Британська компанія Knight Farm Machinery вводить у ряд самохідних обприскувачів нову модель, вдосконалене обладнання якої полегшить експлуатацію та обслуговування машин.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Виробник пропонує нижчу кабіну, яка зменшить центр тяги машини, а також ширшу стрілу. Бункер для рідини Ad-Blue був переміщений з передньої частини машини вбік. Також серед оновлень — ящик для інструментів та відділ для зберігання запчастин.

За словами менеджера з продажу Knight Девіда Мейна, оновлення продукції підкреслює політику компанії стосовно її постійного вдосконалення та допомоги операторам в обслуговуванні машин.

«Новий ящик для інструментів та відділ зберігання дозволять операторам перевозити всі інструменти та запасні деталі, які необхідні при ремонті в полі. Спеціальні панелі допоможуть утримувати всі елементи керування чистими та сухими», — підкреслив Девід Мейн.

Обприскувачі 1800 серії оснащені ширшими стрілами потрійної конструкції.

«Нижнє положення кабіни дає можливість встановлення більш широких двосторонніх стріл, що прискорить розгортання та складування і зменшить загальну вагу машини», — зазначив Девід Мейн.Радимо почитати