Новини

Horsch оновив сошник PowerDisc Coulter для сівалок Pronto DC

29 Листопада 2018 163

soshnyk-Horsch-sivalka-Pronto
Horsch розробив сошник PowerDisc Coulter для сівалок Pronto DC
Traktorist.ua

Виробник сільськогосподарського обладнання Horsch дебютував з сошником PowerDisc для сівалки Serto з робочою шириною 10 м та 12 м, призначеною для роботи на великих господарствах. Тепер Horsch у 2019 році презентує сошник PowerDisc, доступний для 3-, 4- та 6-метрових версій сівалок Pronto DC.

Про це повідомляє farmandplant.ie

За словами генерального менеджера Horsch UK Стівена Берчема, сошник PowerDisc зарекомендував свою ефективність і користувався популярністю у аграріїв, які працюють з важким ґрунтом.

Сошник PowerDisc має паралелограмну шарнірну конструкцію, яка витримує тиск до 150 кг на кожен сошник. Завдяки їй він підтримує більш рівномірну глибину посіву та закриття борозни за умов роботи на важкому ґрунті.

За словами представників компанії, сошник PowerDisc був створений для того, щоб фермери могли використовувати його для швидкого і точного висівання після оранки, мульчування або при прямому посіві.

Сівалка Pronto DC забезпечує високоточний посів як при мінімальному обробітку, нульовому обробітку, так і після оранки. Це компактна універсальна машина з невеликою вагою, але з великим бункером, який максимізує продуктивність і якість посіву.Радимо почитати