Новини

Шини BKT користуються найбільшою популярністю — експерт

8 Листопада 2016 98

Шини BKT слугують довше своїх більш дорогих конкурентів
Шини BKT слугують довше своїх більш дорогих конкурентів
Traktorist.ua

Українські аграрії частіше за все купують шини середньої та вищої цінової категорії. Про це в ексклюзивному коментарі для Traktorist.ua під час виставки «ІнтерАгро 2016» повідомив менеджер з продажів ТОВ «Старко Киів» Дмитро Пастушенко.

«Зараз найбільше користуються попитом середні і дорогі шини. З середніх за ціною у нас популярні шини BKT, а з дорогих — Michelin. Агаррії, які купують дешеві китайські шини, потім шкодують про це. Такий варіант підійде для індустріальної техніки, але не для сільськогосподарської», — говорить експерт.

За його словами, шини BKT в зносостійкості не поступаються більш дорогим аналогам.

«Зазвичай шини BKT ходять 3-4 сезони, але у нас були випадки, коли наша шина ставилася одночасно з шиною Michelin, і BKT «виходила» довше», — згадує Дмитро Пастушенко.

За словами представника ТОВ «Старко Киів», зараз у компанії є кілька антикризових пропозицій. Наприклад, в цьому тут пропонують безоплатну доставку шин до клієнта. Інша пропозиція від компанії — при купівлі шин радіусу 30" покупцю дарують ремкомплект: клей, латку та пластир для вулканізації. Окрім цього, компанія надає 5-ти річну гарантію при купівлі шин.

Андрій Губін, Вікторія Сумченко, Traktorist.uaРадимо почитати