Новини

Китайська виставка продемонструвала копії тракторів світових виробників

28 Листопада 2018 209

CIAME-kopii-John Deere
Трактор Jotodeer JT2104 в однаковому дизайні з машинами відомого бренду
agroportal24h.cz.

На найбільшій азійській виставці CIAME була представлена сільгосптехніка, виробники якої не приховують схожості з продукцією відомих західних брендів.

Про це повідомляє agroportal24h.cz.

CIAME щороку проходить в китайському місті Ухань. За словами організаторів, у 2018 р. у виставці взяли участь 1900 виробників та 130 тис. відвідувачів з 60 країн. Окрім оригінальної азійської продукції, на виставці були представлені машини, які мають схожий чи ідентичний дизайн з сільгоспмашинами відомих західних виробників.

У минулому році на CIAME можна було побачити копії сільгосптехніки Claas, Amazone, Fendt, Kubota, Goldoni, John Deere. У 2018 р. організатори виставки також дозволили продемонструвати такі машини. Наприклад, сільгосптехніку John Deere копіюють кілька азійських виробників.

Трактор Jotodeer JT2104 має дещо змінений логотип John Deere, а також однаковий колір і дизайн з машинами відомого бренду. Виробник пропонує чотири конструкції кабіни та світлодіодне освітлення. Модель має потужність 150 к.с. На техніці встановлений вал відбору потужності та підвіска вантажопідмністю 3,7 т.

Також на CIAME був представлений колісний навантажувач Catedeal, назва і дизайн якого схожі з технікою Caterpillar, і сільгоспмашини Doocun, виробник яких не приховує подібності з Doosan.Радимо почитати