Новини

Румунський виробник сільгосптехніки Irum випустив нову серію тракторів

27 Листопада 2018 115

Irum-Tagro-tractor
Irum представив нову серію тракторів Tagro
farmer.pl

Румунський виробник лісових і сільськогосподарських тракторів Irum представив нову серію тракторів Tagro.

Про це повідомляє farmer.pl.

Наразі представлені три моделі: Tagro 86, 95 і 102 потужністю 80-120 к.с. Кожна машина оснащена 4-циліндровим двигуном Fiat Powertrain об’ємом 3387 см³.

Трактори Irum Tagro оснащені гідравлічною системою з робочим об'ємом 60 л/хв. Механічна трансмісія — 12x12. Вантажопідйомність машини становить 4 400 кг. За словами виробника, ці трактори будуть оснащені кондиціонером і радіо.

Дизайн кабіни виконаний у яскравих тонах. Кермова колонка, інтегрована з годинником, має опції для оптимального налаштування положення оператора. У салоні також є місце для додаткового пасажирського сидіння.

Концепція нової серії тракторів Irum Tagro була розроблена в центрі досліджень і розвитку сільськогосподарських і лісових машин (IFOR), який працює на заводі Irum. Фінансування проекту Tagro склало майже €7 млн.

Прототипи тракторів Irum Tagro вже були протестовані в Румунії та Італії. Масове виробництво почнеться у квітні 2019 року. Очікується, що за перший рік буде випущено 200 машин. Ціна нових тракторів — від €34 500.Радимо почитати