Новини

Автономна машина для збирання спаржі буде випущена у 2019 році

26 Листопада 2018 220

AvL-Motion-combine-sparzha
Автономний комбайн AvL Motion для збирання спаржі
groentennieuws.nl

Компанія AvL Motion у квітні цього року протестувала автономний комбайн для збирання спаржі, а наразі починає удосконалювати модель, після чого техніка буде повністю готова до використання в 2019 р.

Про це повідомляє groentennieuws.nl.

Серед оновленого устаткування — наявність невеликих за розміром збиральних модулів.

«Можливо встановити більшу кількість модулів і  таким чином збільшити обсяг заготівлі, обробивши до п'ятнадцяти пагонів на погонний метр», — підкреслили у AvL Motion.

Окрім того, машина працює з незмінною швидкістю і збирає спаржу, не пошкоджуючи рослину. Після того, як збиральний модуль знаходить місцезнаходження спаржі, машина зрізає відміряний пагін і збирає спеціальними захватами.

Одним з оновлень буде встановлення більших гусеничних доріжок, що дозволить зменшити тиск машини на ґрунт і запобігти його ущільненню.

Також AvL Motion продовжує удосконалювати запатентовані модулі збору врожаю. Наразі розробники зосередилися на тому, щоб комбайн рухався по спіралі.

«Це підвищує ефективність роботи, бо машині не доведеться повертатися до кінця рядку, а потрібно буде зробити лише один плавний рух», — зазначили розробники.Радимо почитати