Новини

Британського фермера-мультимільйонера задавив на тракторі власний пес

26 Листопада 2018 323

derek-mead-tractor
Пес задавив трактором фермера Дерека Міда
independent.co.uk

Фермер-мультимільйонер з Великобританії загинув від травм, отриманих після наїзду трактором. Техніку призвів до руху пес власника. Від отриманих травм чоловік загинув на місці.

Про це повідомляє independent.co.uk.

Підприємець Дерек Мід працював у власному саду, залишив навантажувач JCB, не вимкнувши двигун, та пішов до воріт. Його пес залишився в кабіні сільгосптехніки та, ймовірно, почав стрибати, щоб побачити господаря. Тварина натиснула на важіль, розташований ліворуч від керма, після чого машина почала рухатися вперед і притиснула фермера до воріт.

Чоловіка знайшов син, який викликав службу екстреної допомоги. Медики намагалися врятувати Дерека Міда, але він помер на місці.

«Дерек Мід був дуже досвідчений у поводженні з технікою. Найбільш ймовірне пояснення полягає в тому, що собака переключив важіль, через що чоловік опинився в пастці біля воріт», — повідомили у правоохоронних органах.

Дерек Мід був провідним бізнесменом і великим землевласником у Сомерсеті. Він очолював компанію Mead Realizations та Puxton Park, а також був членом національного союзу фермерів, перш ніж піти у відставку у 2010 р.

Рідний брат Міда 30 років назад також загинув від трактора, який перевернувся під час роботи у полі.Радимо почитати