Новини

Bridgestone випустив нові шини для сільгосптехніки VX-TRACTOR

26 Листопада 2018 81

Bridgestone-shyna-VX-TRACTOR
Bridgestone випустив нові шини для сільгосптехніки VX-TRACTOR
farmandplant.ie

Японський виробник Bridgestone представив шини VX-TRACTOR на виставці EIMA 2018 у Італії. Нові шини для сільгосптехніки доступні в 12 розмірах від 24 до 42 дюймів, випуск додаткових розмірів очікується протягом 2019 року.

Про це повідомляє farmandplant.ie.

За словами представників компанії, шини VX-TRACTOR мають запатентований дизайн протектора (як і в моделей VT-TRACTOR), що забезпечує більше зчеплення шин ґрунтом за будь-яких умов. Результати тестів, проведені Bridgestone, вказують на те, що VX-TRACTOR забезпечують більш високу стійкість до ковзання, ніж продукція інших брендів.

Щоб збільшити термін експлуатації, об’єм блоків VX-TRACTOR розроблений на 20% довшим і ширшим, ніж у шин конкурентів. Розробники також спроектували корпус, який мінімізує внутрішню напругу та дозволяє шині функціонувати на великій швидкості. Також шина має шестишаровий протекторний ремінь та зменшену зовнішню поверхню бокової стінки, що захищає від пошкоджень та проколів.

«Каркас VX-TRACTOR дозволяє змінювати тиск від 0,6 до 2,4 бар. Це дозволяє працювати за будь-яких умов і перевозити навіть найважчі вантажі. Ґрунтозачепи зменшують ковзання, а збільшений об’єм подовжує строк експлуатації, що важливо для тракторів, які працюють у різних польових умовах», — зазначив генеральний менеджер Bridgestone Марк Сандерс.Радимо почитати