Новини

Claas обладнав трактори Nexos підвіскою переднього мосту

23 Листопада 2018 110

PROACTIV-Claas-Nexos
Claas презентував підвіску переднього мосту для тракторів Nexos
claas.co.uk

Виробник сільськогосподарської техніки Claas обладнав свою лінійку тракторів Nexos підвіскою переднього мосту Proactiv, що забезпечує додатковий комфорт як при роботі в полі, так і на дорозі.

Про це повідомляє farmmachinerylocator.co.uk

Лінійка налічує 14 моделей в різних версіях F, VL та VE та в 5-х діапазонах потужності. Трактори Nexos мають потужність до 112 к.с. і створені для роботи на виноградниках, у фруктових садах, комунальних установах.

За словами представників компанії, всі моделі Nexos сумісні з новою підвіскою, яка має два нахилені зовнішні циліндри підвіски, що встановлені за мостом і допомагають підтримувати вагу трактора. Також ця конструкція забезпечує комфорт під час руху по дорозі, сільській місцевості і в полі.

«З новою підвіскою тягові роботи з важким обладнанням стануть безпечнішими за рахунок зменшення вірогідності коливання трактора і робочого обладнання», — підкреслили у компанії.

Підвіска подвійної дії Proactiv має хід пружини 80 мм та поглинає більшу частину ударів, яких трактор може зазнати під час роботи. Оператор може налаштовувати підвіску переднього мосту у автоматичному чи ручному режимі прямо з кабіни. В ручному режимі оператор може регулювати висоту, а в автоматичному система урівноважує зміни навантаження і утримує підвіску в центральному положенні для оптимального ходу пружини.Радимо почитати