Новини

Україна розраховує на співпрацю з Китаєм у виробництві сільгосптехніки

22 Листопада 2018 72

Ukraine-China-agrotechnika
Україна запропонує Китаю спільні проекти у виробництві сільгосптехніки
tianxia.link

Україна планує запропонувати Китаю ряд інвестиційних проектів, серед яких нові розробки у галузі сільгоспмашинобудування.

Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповів співголова китайської робочої підгрупи Іван Мірошніченко.

Підбиваючи результати нещодавньої урядової поїздки до Китаю на міжнародну виставку «ChinaInternationalImport Expo-2018», співголова китайської робочої підгрупи зазначив, що на цій виставці сільське господарство більше було представлене виробниками готової продукції. Інтерес був до різних сфер, зокрема і до виробництва спільної сільгосптехніки.

«В Україні й досі немає ні нормального комбайна, ні сучасного трактора, це слід визнати. А потреба шалена: потрібно 10-20 тис. комбайнів на рік, щоби змінювати застарілий український автопарк. Саме тому в Україні такий високий імпорт і завезення б/у техніки. Якщо глянути статистику щодо імпорту, то мільярди доларів витрачаються щороку на імпорт с/г техніки. А її мали б виготовляти в Україні у кооперації зі світовими виробниками, зокрема й китайськими», — підсумував Іван Мірошніченко.

Окрім того, нещодавно міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запропонував віце-прем'єрові Держради Китайської Народної Республіки ЛюХе розпочати перемовини про  створення Зони вільної торгівлі.Радимо почитати