Новини

Японський виробник Yanmar вивів на ринок автономні трактори-роботи

22 Листопада 2018 248

tractor-yanmar
Автономний трактор Yanmar Robot Tractor
Yanmar

Компанія Yanmar вивела на ринок дві лінійки автономних тракторів Robot Tractor та Auto Tractor.

Про це пише agroportal24h.cz.

Robot Tractor може працювати один або в групі, використовуючи для автономного руху систему Smartpilot ICT. Разом з ним на ринок виведена модель Auto Tractor, яка може виконувати роботи з високою точністю і з мінімальним втручанням людини. Ця машина оснащена GPS-системою управління, а за необхідності може бути повністю переобладнана в Robot Tractor.

Обидві лінійки включають по 4 моделі потужністю від 88 до 113 к. c., контролювати які можна за допомогою пило- і водозахищених 10-дюймових планшетів. Це дозволяє одній людині управляти двома тракторами: одним вона керує безпосередньо, іншим — за допомогою планшета.

Система базується на глобальній навігаційній супутниковій системі і RTK-станціях, забезпечує високу точність руху трактора.

Ціни на Auto Tractor становить £72-95 тис. в залежності від потужності, а вартість Robot Tractor варіюється від £82 тис. до £105 тис.

Раніше Traktorist.ua повідомляв, що в Yanmar завершили роботу по створенню тракторів-роботів із автономним режимом роботи.Радимо почитати