Новини

Lely розробила робота для прибирання гною

7 Листопада 2016 53

Вага робота становить 370 кг
Вага робота становить 370 кг
profi.com

Компанія Lely розробила версію робота Discovery для прибирання гною та бруду з твердої підлоги, повідомляє profi.com.

Робот називається Discovery Collector і на відміну від оригінальної версії, яка працює лише на щілинній підлозі, Collector має вакуумний насос для збирання бруду, який накопичується в спеціальному резервуарі.

Бруд спершу обприскується водою з сопла, розташованого в центральній передній частині робота для прибирання, в той час, як заднє сопло зволожує очищену підлогу, щоб вона не була слизькою. Цей робот для прибирання має два водні резервуари (загальним об’ємом 70 л), які наповнюються автоматично вкінці маршруту  від зарядної станції, а коли вони порожніють, це дозволяє розширити об’єм ніші для бруду. Резервуар вивільнюється через нижню частину пристрою в спеціально визначених точках розвантаження, загальний об’єм становить 340 л (включаючи камери для води та бруду).

Робот для прибирання Collector рухається незалежно завдяки вбудованим сенсорам, а маршрут та час можна легко запрограмувати. Вага робота становить 370 кг. З січня 2017 року робот буде доступний в Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі, Франції, Німеччині та Швейцарії. В інших країнах він буде доступний пізніше в тому ж році.Радимо почитати