Новини

Трактори Steyr Terrus CVT 2019 року відповідатимуть стандартам Stage V

21 Листопада 2018 160

Steyr-tractor
Трактор Steyr ceрії Profi
farmandplant.ie

У ІІ кварталі 2019 року дилерські центри Steyr отримають трактори Terrus CVT 2019 модельного року. Ця лінійка включає моделі 6250 CVT, 6270 CVT та 6300 CVT потужністю від 271 к.с. до 300 к.с.

Про це повідомляє farmandplant.ie

Серед оновлень, які компанія Steyr представить у тракторах лінійки Terrus CVT 2019 модельного року, буде зниження на 95% кількості викидів оксиду азоту в двигунах, що дозволить їм відповідати європейським стандартам викидів Stage V.

Окрім зниження викидів оксиду азоту, в тракторах Terrus CVT також значно зменшиться маса та число твердих часток. Також розробники Steyr збільшили інтервали заміни мастила в двигуні до 750 годин, а в трансмісії — до 1500 годин.

Моделі 2019 р. будуть оснащені технологією S-Turn II. Ефективно поєднуючи відомі системи Easytronic II і S-Turn, технологія S-Turn II дозволяє здійснювати автоматичне кермове керування та функції управління поворотною смугою для повністю автоматичних та легких поворотів.За словами представників компанії, це полегшить роботу оператора, покращить продуктивність, а також забезпечить більш ефективний захист ґрунту на поворотних смугах.

На Terrus CVT буде встановлена запатентована технологія гальмування S-Brake, яка сповільнює причіп за допомогою власної педалі гальм, забезпечуючи одночасне гальмування трактора та причепа.Радимо почитати