Новини

МХП надає перевагу техніці вітчизняних виробників

21 Листопада 2018 221

MHP-technique
Агроіндустріальний холдинг «Миронівський Хлібопродукт»
varta.com.ua

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) віддає перевагу в закупівлях та користуванні техніці вітчизняних конструкторів.

Про це повідомляє офіційний канал компанії в Telegram.

У парку холдингу є сільгосптехніка таких виробників як Elvorti, ХТЗ, «Уманьферммаш», «Лозівські машини», «Велес Агро», «ПК «Пожмашина», «Агромаш-Калина», «Завод Кобзаренка» та інші.

Компанія «Богуславська сільгосптехніка» допомагає МХП переобладнати імпортні машини для удосконалення технічних характеристик.  

За словами представників холдингу, у 2018 р. урожай зернових в Україні перевищить 60 млн т, а до 2030 року він може сягнути 100 млн т. Економічний ріст агросектору буде стимулювати розвиток машинобудівної галузі та впровадження інноваційних розробок.

«Зростаючий рекордними темпами агросектор стане каталізатором для розвитку інших галузей. Агро прокладатиме дорогу вперед для наступних вагонів поїзда вітчизняної економіки — перш за все машинобудування та транспорту. Адже такий урожай потрібно сіяти, обробляти, збирати та транспортувати — це величезний ринок для наших виробників», — підкреслили представники МХП.Радимо почитати