Новини

Kverneland оновив систему управління клапанами навісних обприскувачів

20 Листопада 2018 127

Kverneland-obpryskuvach
Обприскувач Kverneland
sng.kverneland.com

Норвезька компанія Kverneland обладнала навісні обприскувачі технологією захисту рослин, яка гарантує зниження витрат і залишків препаратів для рослин.

Про це повідомляє agrarheute.com.

iXclean Pro — це нове покоління відомої системи управління клапанами Kverneland. Вона дозволяє керувати всіма функціями терміналу ISOBUS з кабіни. Згідно Kverneland, циркуляція тиску iXflow з пневматичним або електронним управлінням форсунок дозволяє функціонувати чутливій системі розпилення, яка підходить для більш високих робочих швидкостей і автоматичних функцій з GPS.

За словами фахівця з технології захисту рослин Kverneland Норберта Паулюса, використання цієї системи гарантує, що заходи із захисту сільськогосподарських культур будуть виконуватися з максимально можливою ефективністю, не жертвуючи новими функціями.

«Польові обприскувачі Kverneland розробляються в тісній співпраці з фермерами.Вони призначені для точного, простого й економічного застосування», — пояснив Норберт Паулюс.

Раніше обприскувачі, які випускала компанія RAU, що належить Kverneland Group, мали жовтий колір. Тепер всі нові моделі будуть мати новий дизайн у червоному кольорі. За словами представників компанії, нова кольорова гама покликана підкреслити єдність брендів.Радимо почитати