Новини

Same Frutteto CVT S став кращим спеціалізованим трактором року

20 Листопада 2018 91

Same_Frutteto
Трактор Same Frutteto CVT S
same-tractors.com

На міжнародній виставці техніки для сільського господарства та садівництва EIMA 2018 трактор Same Frutteto CVT S отримав нагороду у номінації «Найкращий спеціалізований трактор».

Про це повідомляє farmer.pl.

Frutteto CVT є останньою серією, яку представив виробник. Вона призначена для роботи у виноградниках і садах. Трактори Frutteto мають багато оновлень, серед яких підлокітники MaxCom, інноваційна безперервна змінна трансмісія, модернізована кабіна та гідравлічна система з насосом для вимірювання навантаження 100 л/хв. Моделі Frutteto CVT можна модернізувати за допомогою незалежної гідропневматичної підвіски передньої осі ActiveDrive.

Новий Frutteto ActiveSteer CVT дозволяє оператору працювати на вузькій території, забезпечуючи маневреність та великі кути повороту. Цей трактор при своїх розмірах зберігає належну відстань коліс, яка характерна для машин цього сегменту.

Всі трактори нової Frutteto CVT серії (від 88 до 113 к.с.) оснащені двигунами FARMotion, що відповідають стандарту Stage IIIB. Виробник пропонує як 3-, так і 4-циліндрові варіанти. А для трактора потужністю 88 к.с. навіть доступні двигуни в обох варіантах.Радимо почитати