Новини

New Holland запускає серію телескопічних навантажувачів TH

19 Листопада 2018 185

New_Holland
Телескопічний навантажувач TH6.32
farmer.pl

Компанія New Holland Agriculture розширює асортимент телескопічних навантажувачів зі стрілою довжиною до 9 м та вводить нове маркування для цієї сільгосптехніки.

Про це повідомляє farmer.pl.

Нове маркування буде складатися з букв TH і номерів, що вказують на основні технічні параметри машини. Ця серія телескопічних навантажувачів виконана у жовтому кольорі.

Наразі серія TH включає 6 моделей в 14 різних версіях. У базовій версії, позначеною буквою S, доступні моделі TH6.32 і TH7.32. Вони обладнані двигуном потужністю 133 к.с..

«Телескопічні навантажувачі TH були створені для задоволення потреб різних ферм і включають моделі від базової S до версії Elite, які призначена для великих скотарських ферм, постачальників сільськогосподарських послуг і виробників біомаси», — зазначив директор тракторного відділу Шон Леннон.

Класична версія, в якій пропонуються моделі зі стрілами 6 м, 7 м і 9 м призначені для малих фермерських підприємств, де окремі моделі можуть використовуватися для роботи, яка ще виконувалася на фронтальному навантажувачі на тракторі. TH-навантажувачі оснащені блокуванням диференціалу на задній осі, гідравлічним насосом зі змінним робочим об'ємом і двостороннім охолоджувальним вентилятором.

Версія Plus має ряд функцій, які підвищують комфорт роботи оператора, таких як м'яке сидіння, висувне кермо, система опалення, вентиляція та кондиціонування повітря. Крім того, є гідравлічні швидкороз'ємні з'єднання, що дозволяють підключати інструменти і фари в задній частині кабіни, підвищуючи безпеку роботи в нічний час.

Навантажувачі Elite мають двигун потужністю 146 к.с. і ряд додаткових функцій, таких як запобіжний клапан в гідравлічній системі, крісло з підігрівом та вбудовані елементи управління, світловідбивачі в задній частині кабіни та стріли, що дозволяє працювати навіть після настання темряви.

Телескопічні навантажувачі серії TH використовують нову трансмісію з електронною системою модуляції: 4x3 — у моделях S і Classic, 6x3 — у Plus і Elite. Моделі Elite мають додатковий режим автоматичного перемикання передач і напрямку руху.Радимо почитати