Новини

Trelleborg продемонстрував системи контролю тиску в шинах

16 Листопада 2018 155

Trelleborg_VIP
Система VIP Trelleborg
fginsight.com

На виставці EIMA 2018 компанія Trelleborg представила ряд інноваційних продуктів, спрямованих на підвищення ефективності польових робіт, зменшення ущільнення ґрунту та підвищення комфортності роботи оператора. Серед інноваційних технологій — VIP Trelleborg, Trelleborg ConnecTire та Trelleborg Pneutrac.

Про це повідомляє agropolska.pl.

Система VIP Trelleborg — це інтелектуальне рішення, яке автоматично контролює і регулює тиск в шинах, щоб пристосувати їх до роботи у необхідній місцевості в залежності від зміни навантаження техніки. VIP-система, яка встановлюється безпосередньо на ободі шини, складається з набору датчиків, що вимірюють кілька параметрів, включаючи навантаження на вісь, тиск і температуру, а також центрального процесора, яка керує компресором і клапаном регулювання тиску.

Trelleborg ConnecTire — це сенсорна система «інтелектуального» колеса, призначена для збільшення продуктивності трактора шляхом контролю тиску в шинах і мінімізації ковзання шини на ободі.  ConnecTicare постійно контролює тиск і температуру в шинах, передаючи дані через bluetooth і бездротовий зв'язок як на трактори, так і комп'ютери на фермі. 

Одним з найцікавіших серед інноваційних рішень, представлених на виставці, є Trelleborg Pneutrac, яке поєднує в собі характеристики радіальної шини та переваги гусениць, що відрізняються показниками низького ущільнення ґрунту. Це можливо завдяки унікальній конструкції бокової стінки із каркасною конструкцією, яка розподіляє навантаження по всій шині, забезпечуючи при цьому дуже низьке ущільнення і надзвичайно широкий слід.

За словами регіонального менеджера в Італії Паоло Фогагноло, розробка новітніх технологій, що використовуються при виробництві шин, має вирішальне значення для підвищення ефективності використання та забезпечення розвитку сучасних ферм.

«Сільське господарство змінюється разом зі зростаючими вимогами до обладнання та необхідністю постійно підвищувати рівень обізнаності працівників цього сектору.  Об’єднуючим елементом між машиною та землею є шини. Їх технології грають ключову роль у забезпеченні найвищої ефективності операцій та їх економії», — заявив Паоло Фогагноло.Радимо почитати