Новини

Виробник сільгосптехніки Pichon оголосив про банкрутство

16 Листопада 2018 133

Pichon_bankrupt
Техніка Pichon
Pichonindustries.ru

Представники французької компанії Pichon, яка спеціалізується на виготовленні сільгосптехніки, повідомили, що підприємство знаходиться в стані банкрутства. Компанія має 6 місяців, щоб знайти стратегічного партнера-покупця або джерела фінансування.

Про це стало відомо з agropolska.pl.

Господарський суд в Ренні оголосив про банкрутство Pichon 7 листопада 2018 р. Gilbert Industries, придбана Pichon у 2015 р., була ліквідована з негайним припиненням операцій.

У 2015 р. компанія Pichon мала змогу інвестувати в будівництво нового виробничого цеху площею 22 тис. м² в Ландівізіо, а також в компанії Gilibert Industries і Breton, яка може частково вплинути на фінансові труднощі, з якими зіштовхнулася Pichon Group.

Як виявилося, попри складну ситуацію, продажі продукції Pichon постійно зростали протягом двох років і наразі компанія все ще має замовлення та є лідером на французькому ринку.

На сьогодні Pichon має можливість продовжувати функціонувати й одночасно шукати покупця, який забезпечить безперервність роботи. Протягом 6 місяців державні органи допомагатимуть Pichon Group у пошуку покупців.Радимо почитати