Новини

Cadman презентував самохідний насос для внесення рідких добрив

15 Листопада 2018 99

eurotier_cadman
Самохідний насос для внесення рідких добрив CMA
profi.co.uk

На виставці EuroTier 18, яка проходить у Ганновері, однією з найбільших серед представлених машин став самохідний насос для внесення рідких добрив CMA канадської компанії Cadman.

Про це повідомляє profi.co.uk

Три моделі CMA оснащені 9-літровим двигуном John Deere потужністю 375 к.с. Барабан найбільшої моделі CMA 5500, яка була представлена на виставці, має шланг довжиною 853 м і діаметром 139 мм.

Обладнання для внесення рідких добрив оснащене поворотним кронштейном, який гарантує, що шланг залишиться на тому ж місці на землі, коли трактор розвернеться на поворотній смузі на іншому боці поля.

CMA синхронізується з трактором за допомогою GPS. Шланг автоматично накручується на величезний барабан із такою ж швидкістю, з якою рухається трактор,коли він повертається до насосу. Якщо трактор доїжджає до поворотної смуги та заходить на наступний прохід, CMA автоматично переміщується на нове місцеположення.

Пропускна здатність насосу становить 200 м³/год. Великою перевагою такої технології є те, що її можна використовувати на просапних культурах, не пошкоджуючи рослину.

За словами представників компанії, CMA 5500 був успішно застосований при внесенні рідких добрив для кукурудзи висотою 1 м.

Для транспортування по дорозі цієї 35-тонної машини шириною 3,5 м і довжиною близько 14 м рекомендується трактор потужністю 350-450 к.с.

Машини проходили випробування 5 років і тепер знаходяться на стадії отримання патенту. Дві машини працюють в Північній Америці і одна — в Росії. Четверта машина, яка представлена на EuroTier, після виставки відправиться в Німеччину.

Залежно від специфікації, вартість агрегату становить від €500 тис.Радимо почитати