Новини

Фермери США вимагають у виробників інструкції для ремонту сільгосптехніки

14 Листопада 2018 149

kormozbiralni_kombajni
Кормозбиральні трактори у полі
profi.com

В 19 штатах США в рамках руху Right to Repair активісти подали законопроекти, відповідно до яких компанії-виробники повинні надавати інструкції та необхідну інформацію для ремонту техніки споживачам і незалежним ремонтним майстерням.

Про це повідомляє rubic.us.

За словами фермерів, ремонт техніки є однією з найскладніших проблем у їх роботі.

«Коли посеред поля ламається трактор, оператор не може відремонтувати його самостійно. Це зупиняє роботу всього сільського господарства. Виробники тракторів — монополісти у ремонтному сервісі. Ми стурбовані відсутністю доступу до нього», — заявив фермер Том Шварц.

Аграрії підкреслюють, що найчастіше виникають проблеми з програмним забезпеченням. Хоча виробники сільгосптехніки пропонують онлайн-підтримку, але у більшості випадків доводиться чекати механіка компанії протягом декількох днів чи навіть більше.

«У нас є старіші трактори, тому ми просто міняємо в них запчастини. Наш урожай — це наш прибуток. Іноді це питання лічених хвилин. Наприклад, коли наближається шторм», — пояснив Том Шварц.

Також оператори сільгосптехніки часто не мають можливості доступу до несправностей через захист програмного забезпечення або неможливість відкрити обладнання. Окрім того, деталі для ремонту не випускаються у масове виробництво.Радимо почитати