Новини

Toro випустила найпотужніший міні-навантажувач у лінійці Dingo TXL 2000

13 Листопада 2018 177

Dingo_TXL_2000
Міні-навантажувач Dingo TXL 2000
toro.com

Американський виробник спецтехніки Toro випустив найбільший міні-навантажувач Dingo TXL 2000 з телескопічними важелями, який може скласти конкуренцію компактним гусеничним (CTL) і колісним (SSL) моделям.

Про це повідомляє enki.ua.

Машина має найбільшу потужність у лінійці Dingo. Вантажопідйомність TXL 2000 становить 907 кг, що дозволяє цій моделі конкурувати з компактними навантажувачами.

При повністю висунутих важелях розвантажувальна висота агрегату становить 3,12 м, що дає можливість використовувати Toro Dingo TXL 2000 для навантажувальних робіт повнорозмірних самоскидів.

Також Dingo TXL 2000 пропонує такі переваги, як підвищена оглядовість, маневреність і можливість доступу в обмежені простору, що притаманно для навантажувачів міні-класу.

Машина оснащена стандартним кріпленням, сумісним з більшістю наявного на ринку навісного обладнання, що робить цю модель універсальною.

Для зручності управління міні-навантажувач обладнаний підлокітниками, на які можна уперти руки для зниження навантаження на передпліччя при тривалій безперервній роботі.

 Радимо почитати