Новини

Індійський виробник агротехніки Kartar виходить на європейський ринок

12 Листопада 2018 161

kartar_EIMA
Техніка Kartar на виставці EIMA 2018
profi.co.uk

Індійська компанія Kartar Agro Industries, яка виробляє 800-1000 комбайнів на рік, презентувала свої трактори на виставці EIMA 2018 у Болоньї.

Про це повідомляє profi.co.uk

Хоча компанія націлена на завоювання лідерства на ринку агротехніки в Індії, вона також прагне продавати трактори і в інших частинах світу, включаючи Європу.

Наразі портфоліо Kartar налічує 8 моделей тракторів Globetrac потужністю від 40 к.с. до 100 к.с. Всі вони оснащені трьох- або чотирьохциліндровими двигунами Deutz Stage II. За словами представників компанії, що вони зараз очікують на блок Stage IV/V для європейської лінійки тракторів.

У минулому році в Патьялі (штат Пенджаб), де знаходиться головний офіс компанії, була побудована нова виробнича лінія, і в компанії стверджують, що до кінця цього року на ній буде виготовлено 300 одиниць. В наступному році компанія поставила за мету збільшити це число до 600-800 машин, а через 3 роки до 5 тис. одиниць. В компанії вважають, що ця виробнича лінія здатна впоратися з випуском 20 тис. тракторів на рік.

Kartar сподівається, що наступного року на виставці Agritechnica зможе продемонструвати нові трактори потужністю 120 к.с..

За словами представників компанії, вихід на європейський ринок буде складним, але індійські трактори матимуть високий рівень якості та конкурентоспроможні ціни.Радимо почитати