Новини

Horsch інвестує €23 млн в розширення виробничих площ у Швандорфі

12 Листопада 2018 105

HORSCH_investment
Потужності Horsch у Зітценхофі
agrodirect.ru

Компанія Horsch протягом найближчих двох років інвестує близько €23 млн в розширення підприємства на території Швандорфа. Заплановано 3 проекти будівництва, основним з яких стане Waldfabrik.

Про це повідомляє profi.de.

На проект Waldfabrik буде витрачено €14 млн. В його рамках заплановано будівництво нового логістичного цеху площею 4600 м² і критих складів площею близько 4200 м². На території також розміститься офісний центр площею 540 м². За словами представників компанії, після завершення будівництва Waldfabrik, яке заплановано на кінець літа 2019 р., очікується обсяг продажу машин в €220 млн.

На другому етапі будівництва буде створений новий цех для фарбування техніки. В проект буде інвестовано €3 млн, а ще €4 млн виділено для фарбувальної установки, яка працюватиме відповідно до новітніх екологічних стандартів і вироблятиме мінімальну кількість відходів і викидів.

На будівництво аграрного центра інновацій, яке має бути завершене в середині 2019 р., виділено €2 млн. А після цього до команди науковців та розробників приєднається ще 50 нових спеціалістів.Радимо почитати