Новини

New Holland розширив серію тракторів T6

12 Листопада 2018 146

New_Holland_tractor
Трактор New Holland серії T6
Traktorist.ua

Компанія New Holland розширює серію тракторів T6 двома новими моделями з 6-циліндровим двигуном: T6.180 Auto Command i T6.180 Dynamic Command.

Про це повідомляє farmer.pl.

Новий 6-циліндровий двигун T6.180 розвиває максимальний крутний момент 740 Нм при 1500 об/хв, що на 12% більше, ніж у 4-циліндрового двигуна. Це особливо корисно для роботи в місцевості, де потрібна висока тягова потужність і крутний момент в середньому діапазоні. 

Крім того, цей двигун має на 50% більше гальмівної потужності, ніж 4-циліндровий, що забезпечує більш високу ефективність гальмування при русі по схилу.

За словами представників компанії, двигун відрізняється високою ефективністю завдяки оптимізації процесу горіння без рециркуляції вихлопних газів. Використання запатентованої системи контролю викидів Hi-ESCR в двигуні дозволяє відповідати вимогам Stage IV.

Моделі тракторів T6 Auto Command і Dynamic Command можуть бути укомплектовані системою автоматичного управління ISOBUS Class 3, яка дозволяє взаємодіяти трактору та обладнанню.

«New Holland пропонує безліч унікальних машин і пишається лідерством у цьому сегменті. Нова універсальна модель з 6-циліндровим двигуном дозволяє піднятися на новий рівень продуктивності за рахунок збільшення крутного моменту та гальмування двигуна. Наразі для наших клієнтів доступний найбільший асортимент тракторів серії T6 і вони можуть обрати модель, яка відповідає вимогам їх господарства», — підкреслив керівник відділу тракторів в New Holland Agriculture Шон Леннон.Радимо почитати