Новини

Expom презентував нові котки Maximus

9 Листопада 2018 85

Maximus_Cambridge
Коток Maximus із робочою шириною 12 м
farmer.pl

Польська компанія Expom Krоsniewice розширила лінію ґрунтообробної техніки котками Maximus із робочою шириною 9 м і 12 м.

Про це повідомляє farmer.pl.

Котки Maximus Cambridge призначені для ущільнення ґрунту після оранки, перед або після посівних робіт. Їх доцільно використовувати для вирівнювання поля та подрібнення брил, що дозволяє зробити висівання рівномірним.

За словами виробника, спеціальні кільця Cambridge, покращують контакт насіння з ґрунтом, що впливає на рівномірність проростання.

Значна маса котка створює достатнє ущільнення та вирівнювання орного шару. Тому після подальшого пересування машини по полю глибокі колії не утворюються. Гідравлічна система сконструйована таким чином, що після фіксації крил у робочому положенні, забезпечується рівномірний тиск всіх секцій котка на ґрунт.

Ще одними з переваг використання котків Maximus є те, що він допомагає утримати вологу, зменшити ерозію ґрунту та покращити його структуру.

Maximus можливо застосовувати на етапі післязбиральної обробки для прискорення процесу гниття соломи та пожнивних залишків, а також проростання розсипаного насіння, в тому числі бур'янів. Також ці машини використовуються на пасовищах.

Котки Maximus Cambridge доступні у двох варіантах ширини: 9 і 12 м. Для роботи з 12-метровим варіантом необхідний трактор потужністю 220 к.с., а 9-метровим — 190 к.с.Радимо почитати