Новини

Трактори МТЗ обладнали системою віддаленого контролю двигунів

7 Листопада 2018 206

Belarus_tractor
Трактор Belarus 3522
NewAuto.kz

На підприємства Мінської області надійшли трактори Belarus 3522, які оснащені системою контролю двигунів. Це дозволяє в режимі реального часу стежити за роботою техніки.

Про це повідомляє Agronews.com.

За допомогою системи можливо визначити маршрут до поля, графік роботи тракториста, витрати пального за кожну робочу годину, а також виявити, яку операцію машина виконує у конкретний момент чи проаналізувати роботу техніки за певний період часу.

«На моніторі відображаються контури Мінської області. Якщо навести на курсор, то з’явиться картина роботи кожного з нових тракторів — по всій карті темно-сині та блакиті позначки. Синій колір означає, що техніка працює, а блакитний — простоює», — пояснив заступник голови комітету по сільському господарству та продовольству мінського облвиконкому Василь Сисоєв.

Всього у Мінську область надійшло 130 машинокомплектів. Кожен з 118 тракторів вже можна відстежити, а інші 12 одиниць — у процесі налаштування.

«Тепер у інженерного сервісу та господарств запитають про неналежну завантаженість потужної техніки, перевитрати палива, несвоєчасність технічного обслуговування», — зазначив Василь Сисоєв.Радимо почитати