Новини

КЕМЗ почав серійне виробництво нового комбайну для збирання гарбуза

4 Листопада 2016 126

Продуктивність даної модифікації досягає 4 Га за світловий день
Продуктивність даної модифікації досягає 4 Га за світловий день
kemz.com.ua

Каховським експерементальним механічним заводом (КЕМЗ) прийнята в серійне виробництво чергова модифікація комбайна для збирання гарбуза V-VD.004, повідомляє офіційний сайт підприємства.

Концепт майбутньої серійної версії був представлений в минулому році. Після польових випробувань було виявлено ряд недоліків, які були успішно подолані в серійній версії. Зокрема, була доопрацьована системи вивантаження і накопичувальний бункер в сторону автономності всієї системи приймання та вивантаження гарбузового насіння (в концепті передбачалося використання загального приводу комбайна від вала відбору потужності). Це технічне рішення забезпечило більш зручну компоновку агрегатів приймально-розвантажувальної системи, а також дозволило істотно збільшити корисний об'єм приймального бункера. 

Модель комбайна V-VD.004 розрахована на крупно-товарне виробництво гарбуза на насіння, з посівними площами від 100 га і більше.

Продуктивність даної модифікації досягає 4 Га за світловий день. Комплекс обслуговується одним оператором на чистих полях і двома-трьома на забур'янення.

Новий комбайн агрегатується з тракторами типу ЮМЗ, МТЗ від 80 л.с. і вище через вал відбору потужності за допомогою карданної передачі, а також за допомогою гідравлічної системи трактору, в частині вивантаження намолоченого врожаю.

У поточному сезоні новинка надійшла в роботу в господарства ТОВ «Сапфір-агро» (с. Музиківка, Херсонської області), ТОВ «Долина Агро» (с. Башмачка, Дніпропетровської області), а також три примірника даної новинки були поставлені на експорт.

<Радимо почитати