Новини

Завод Кобзаренка презентував розкидач мінеральних добрив РМД-8

7 Листопада 2018 208

Zavod_Kobzarenka
Розкидач мінеральних добрив РМД-8 з шевронною стрічкою
Traktorist.ua

«Завод Кобзаренка» на 12-й міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» представив розкидач мінеральних добрив РМД-8 з шевронною стрічкою.

Про це Traktorist.ua повідомив власник підприємства Анатолій Кобзаренко.

На відміну від моделей розкидачів мінеральних добрив, які випускалися раніше й мали гумові транспортери, стрічка РМД-8 вже не гладка, а шевронна.

Ланцюги, які мають цільнозварну багатошарову конструкцію, завод замовляє у виробника з Франції.

«Завод Кобзаренка» почав продавати розкидач мінеральних добрив РМД-8 в минулому році. За цей час аграрії придбали 5 одиниць. До кінця року компанія планує продати ще 5-7 розкидачів РМД-8.

За словами представника компанії, аналога такому агрегату немає, тому підприємство планує через 2 роки продавати по 100 таких розкидачів міндобрив.

«Внесеш добрива — будеш мати врожай, не внесеш – не будеш мати нічого. У цьому році ми на своїх полях зібрали 13 т кукурудзи з 1 га, тому що додавали міндобрива під оранку і перед культивацією», — заявив Анатолій Кобзаренко.

За його словами, розкидач мінеральних добрив РМД-8 з шевронною стрічкою також буде представлений у 2019 р. на виставці Agritechnica у Ганновері.

«Багато аграріїв хочуть придбати такий розкидач. Це дуже гарне співвідношення ціни та якості техніки», — пояснив Анатолій Кобзаренко.

Вартість розкидача мінеральних добрив РМД-8 — €12 тис.Радимо почитати