Новини

Сlaas інвестує €22 млн в розширення центрального складу запчастин

6 Листопада 2018 109

Claas_stock
Центр логістики запчастин Claas
Прес-служба Claas

Компанія Сlaas виділить €22 млн для фінансування розширення центру логістики запчастин в німецькому місті Хамме. Будівництво нового автоматизованого високостелажного складу здійснюється в рамках загальної стратегії компанії щодо вдосконалення логістичного забезпечення роботи сервісної служби.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Таке рішення до 2029 р. дозволить в 1,5-2 рази збільшити кількість комплектуючих і запасних частин, розширити їх асортимент, а також оптимізувати процеси обробки замовлень, що надходять з інших країн.

Введення додаткових площ на центральному складі Сlaas в місті Хамме і впровадження новітніх технологій обробки вантажів розширить можливості і прискорить процес прямої доставки запасних частин і комплектуючих з Німеччини.

Новий автоматизований високостелажний склад в Хамме буде розташований на території в 11,7 тис. м². У 30-метровій будівлі розміститься 28-рівневий стелаж, розділений на два класи з урахуванням ваги, об’єму та ліквідності деталі. Загальна кількість складських місць збільшиться зі 195 тис. до майже 300 тис., а загальна продуктивність 14 нових ліній складе до 600 палет в годину.

«Чим більше кількості складських місць, тим ширший асортимент деталей можна одночасно зберігати, що дозволить клієнтам за мінімальні терміни отримати комплектуючі, які необхідні для конкретної машини», — пояснив директор з післяпродажного обслуговування «Клаас Восток» Андреас Цильме.Радимо почитати