Новини

Maschio Gaspardo представив прес-підбирач Extreme 365 на ІнтерАГРО-2018

6 Листопада 2018 145

Gaspardo_InterAGRO
Прес-підбирач Extreme 365
Traktorist.ua

На 12-й міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» італійська компанія Maschio Gaspardo презентувала на своєму стенді прес-підбирач Extreme 365.

Про це Traktorist.ua повідомив директор компанії «Маскіо-Ґаспардо Україна» Дмитро Давиденко.

Extreme 365 — це топова модель серед прес-підбирачів Maschio Gaspardo, яка оснащена камерою змінного об’єму та безшовними ременями з гарантованим ресурсом більш ніж 100 тис. рулонів.

Особливість цього прес-підбирача в тому, що він дозволяє оператору управляти щільністю рулона на всіх етапах, починаючи з нульового діаметра.

«Фактично, при збиранні вологого сінажу, можна формувати дуже щільну серцевину і потім м’який рулон, при збиранні сіна навпаки, в залежності віл вологи, можна формувати м’яку середню частину різного діаметру і щильний край. При необхідності можно просто сформувати дуже щільний рулон, вага якого буде досягати 1000 кг», — підкреслив Дмитро Давиденко.

Висока щільність фінального рулону дозволяє формувати тюки великої ваги діаметром до 165см.

За словами представника компанії, за допомогою цього обладнання можливо зібрати будь-яку культуру.

Ця модель прес-підбирача ще не була у продажу. Вона була привезена у цьому році та презентована влітку на ВДНГ та на виставці «АгроЕкспо 2018» в Кропивницькому. Навесні 2019 р. Maschio Gaspardo планує провести демонстрації прес-підбирача.

 Радимо почитати